A minőségi lábbelit színvonalas módon akarjuk ápolni
Amikor a Batz kínálatában minőségi cipőket szerzünk be, érthető, hogy nem akarunk kompromisszumokat kötni az ápolás terén. Egy drágább lábbelit hosszú ideig szeretnénk használni, és azt akarjuk, hogy eközben ne veszítsen eredeti szépségéből sem.
Voltaképpen ezt a vágyunkat lovagolják meg azok a gyártók, akik innovatív megoldásokra hivatkozva elképesztő összegekért forgalmazzák készítményeiket, ráadásul úgy, hogy azok gyakran rosszabbak, mint a hagyományos termékek. Gyakran problémát jelentenek az allergiás reakciók is, ezért erre érzékenyeknek még fokozottabb óvatosság javasolt.
Védjük meg a környezetet!
Pozitív tendencia, hogy egyre több tudatos vásárló akad, aki előnyben részesíti a természetes anyagokat. A tendenciára jó példa a tisztítószerek világából a mosódió elterjedése, a vegyszereket pedig egyre gyakrabban cserélik le ecetre, szódabikarbónára, az egyes ápolószereket citromlére.
Milyen mozgásterünk lehet, ha a cipőápolás a kérdés?
Hogyan gondoskodjunk a cipőinkről?
Habár a marketing szerint élni sem lehet nélkülük, de a modern készítmények nem feltétlenül jobbak a hagyományos megoldásoknál, viszont abban biztosak lehetünk, hogy jóval többe kerülnek. Bár valóban akad előnyük, mégpedig elsősorban az, hogy többnyire gyorsabban dolgozhatunk velük.
Viszont számos sokkal kedvezőbb alternatívát is találhatunk, ha utánanézünk. Például ápolásra jó szinte bármelyik növényi olaj, fertőtlenítésre pedig kiváló a formalinos vatta. Nézzük meg, mit javasol a Batz, hogyan tisztítsuk olcsón, kíméletesen, ugyanakkor eredményesen a cipőit!
Nem mindegy, mit tisztítunk!
A Batz lábbelik kiváló anyagokból készültek, a teljesen természetes, prémiumminőségű bőr, a modern és strapabíró műanyag is ezek közé tartozik. A talpak nemcsak átgondolt tervezéssel készültek, és megadják az ideális megtámasztást a lábunknak, hanem a tisztításuk is könnyű: mindössze egy kis víz vagy nedves rongy elég többnyire, ha csak általános szennyeződésről, például sárról van szó.
A bőr felsőrészről először egy vizes ruhával tüntessük el a port, majd jöhet egy kis babaolaj vagy lenolaj, sőt, akár zsíros kézkrém is jó lehet ápolás címszóval. Ha sérülést szeretnénk eltüntetni, jó választás lesz a színben azonos emulziós vagy méhviaszos cipőpaszta. A szilikontartalmú spray drága és káros a bőrre, mert az nem tud lélegezni tőle, illetve ki is száríthatja.
A barkázott nappa bőrnél annyi eltérés van ezekhez képest, hogy a nedves ronggyal való letörlés után fontos kivárni a teljes száradást. Ha hidratálót használunk rá, számítsunk arra, hogy a szín kicsit sötétebb árnyalatúvá fog válni. Velúrra már használhatunk spray-t és aerosolos habot is, de ne higgyük, hogy a drágább annyival jobb is lesz.
Szponzorált tartalmat olvastál!